Odtülüler Dershanesi

Ümitköy Kolejler

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alan Anaşehir Koleji Ümitköy Kolejler arasında başarıyla yerini almıştır. Yıllardan beri hizmet vermekte ve birçok ailenin ve öğrencinin hayallerine kavuşmasına katkı sağlamıştır. ‘İnanmak başarmanın yarısıdır.’ ilkesine dayanarak önce kendine inanan bireyler ile çalışmakta ve başarıda ardından gelmektedir. Amaç en iyi eğitimi vererek topluma başarılı, azimli, kararlı, sorumluluklarını bilen ve görevlerini zamanında başarı ile yerine getiren bireyler kazandırmaktır. Günümüz toplumunda böyle bireyler ihtiyaç olduğunu gördükçe işin ne kadar doğru bir yönde ilerlediğini anlıyoruz.

Ümitköy Kolejler Konumları

Okulun bulunduğu lokasyon da son derece önemli. Ulaşımı kolay olan daha çok tercih edildiği için Anaşehir Koleji de lokasyonu iyi olmasına rağmen öğrencilerini mağdur etmemek adına her yere servis imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin geliş ve çıkış saatlerine göre ayarlayıp sabah çok çok erken kalkmaya ve akşam geç eve ulaşmaya neden olmaz. En güvenli ve zamanında öğrencilerin nakli gerçekleşir. Ümitköy Kolejler bakımından son zamanlarda bir hayli zenginleşti. Daha doğrusu kolejler giderek artmaya başladı. Fakat her kolej aynı değil. Kendini kanıtlamış birçok başarılara imza atmış kolejler daha çok ve öncelikli olarak tercih edilecektir elbette. Bunun için gerek idare çalışanları ve personeller gerekse öğretmenler işlerini hakkıyla yapmalıdır. Anaşehir Kolejinde de kaliteli eğitim alıp iyi derecelerle okullarını bitiren, işlerini de layıkıyla severek yapan, güler yüzlü kişilerden oluşan öğretmen kadrosu bulunmaktadır. Öğretmenler ne kadar eğitimli olursa öğrencileri de o kadar başarılı olur. Sınıf mevcutları azdır. Çünkü dersin anlanabilirliği yüksek olması için kalabalıktan uzak bir sınıf olması gerekir. Dikkatlerini dağıtacak unsurlardan arındırılmış br sınıfta işlenen dersler öğretmen-öğrenci ilişkisi korunarak daha verimli geçer. Bilgilerin direkt aktarımı kolay olur.

Ümitköy Kolejlerde Dil Eğitimleri

Ümitköy Kolejler yabancı dile ağırlık veren okullardır. Öğrencilere sunulan dil seçeneklerinden bir veya birkaçını seçebilir. Yabancı dil öğretmenleri kendi ana dilleri gibi konuşan insanlardır. Öğrencilerin de dili en iyi şekilde kavrayıp kısa sürede akıcı konuşabilmeleri için çalışırlar. Kolejde öğrencilerin yabancı dilden hariç alabilecekleri etkinlikler de mevcuttur. Her gün yapılan etkinlik dersinde kendilerini geliştirebilir ve ileriki yıllarda yan dal olarak icra edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir